Këngëtari i njohur Alban Ramosaj, i cili vitin që lamë pas ishte mjaft aktiv në spektakle të ndryshme, është bërë për spital.

Ai ka postuar një foto në rrjetin social snapchat, ku shihet që nuk është gjendje të mirë shëndetësore dhe është shtrirë në spital, shkruan Magazina.al.

Ndërkaq fotos ia ka bërë një përshkrim interesante ” shumë argëtuese”, ka shkruar krahas fotos se postuar.

Nuk dihet ende arsyeja e hospitalizimit të tij! Mendohet të jetë ndonjë grip sezonal

Facebook Comments