Era Istrefi i ka treguar fansave se me punë arrihet gjithçka.

Dje ka dalë një intervistë e këngëtarit Blero, ku ai ka thënë se Era nuk është këngëtarja më e talentuar që kemi, por ajo ka pasur më shumë fat.

E sot, përmes një postimi në Intagram, Era ka këshilluar fansat të fokusohen në vetvete dhe të ngriten sa më lart, përcjell lajmi.net.

Kjo duhet të jetë gjëja që bën Era, koncentrohet në veten dhe suksesin e saj dhe i gjithë ky sukses nuk është meritë e askujt tjetër pos e saj.

 

Facebook Comments