Modelja Anxhela Martini vijon pushimet e saj ekzotike.

Këtë herë për të gjithë ndjekësit e saj ajo ka publikuar një foto sesi janë mëngjeset e saj plot diell, me det dhe mjaft relaksuese. Në këtë foto Anxhela shfaqet me bikini duke u dukur mjaft sensuale.

 

Facebook Comments