Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, përveç muzikës është përfolur edhe për jetën e saj private, pasi ajo njihet për disa lidhje me meshkuj të njohur shqiptar.

Me kë ka qenë në lidhje përveç Ledrit dhe Cozman, mund ta kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

Facebook Comments