Humoristi Hasan Gashi, i cili ka qenë mjaftë i pranishëm në skeçe të ndryshme të Cimës dhe Lecit.

ka ndërruar jetë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Rasim Thaçi-Cima, në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook.

“Papritmas ndërroi jetë shoku im , Hasan Gashi. U prehsh në paqe shoku im dhe gjithmonë do të kujtojmë me shumë mall”, shkruan në postimin e Cimës në Facebook.

 

Facebook Comments