Te gjithë adhuruesit e Fatmir Spahiut duan të dinë diçka më tepër nga jeta personale e aktorit.

Së fundmi, Fatmiri ka publikuar një fotografi të pamjes së shtëpisë së tij në këto ditë të ftohta me dëborë.

Shtëpia duket me stil dhe e bukur.

“Dimri n’oborr tem…”, ka shkruar Spahiu në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

Ndryshe, kujtojmë se aktori po vazhdon të jetë i angazhuar në serialin “Kafeneja Jone”, serial ky i cili shfaqet çdo të premte në RTV 21 dhe Gjirafa.com.

Facebook Comments