Noga dhe Kristela ishin të martuar dhe u divorcuan për arsye të cilat Noga tha se nuk i ka të qarta, ndërsa e akuzoi ishin e tij për vrasjen e fëmijës së tyre.

Por, çdo gjë duket se tani ai e ka hedhur pas krahëve dhe po shijon jetën me një bukuroshe të re. Ajo quhet Ardita Thaqi dhe ditën e sotme Noga i ka dhuruar një arush panda, bardhë e zi. Foton e ka postuar vetë djali në rrjetet sociale.

Komentues të shumtë urojnë çiftin, ndërsa vetë vajza në Instagram shkruan se është e dashuruar me A.A (Agron Abdullahu). Ngelet të shikojmë se si do të shkojë kjo marrëdhënie…/JetaOshQef

Facebook Comments