Këngëtarja me prejardhje shqiptare Rita Ora vazhdon të postojë fotografi “të nxehta” në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi bardhezi nga Roma, por që sërish duket shumë bukur.

Ajo i ka shtuar fotografisë vetëm përshkrimin për kohën dhe vendin ku u realizua fotografia: “ROMA 8-1-2017”.

Facebook Comments