Këngëtarja Dua Lipa edhe përskaj angazhimeve dhe sukseseve të saja, ajo nuk i le anash traditat e sidomos ushqimet shqiptare

Në një foto që ajo e ka nda me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, shihet një shujtë ushqimi e drekës kosovare.

Se sa bukur e ka përgatitur pulën me patate, mish të kuq dhe karota, mund ta shihni në foton e më poshtme./Kosovarja/

Facebook Comments