Dua Lipa ka publikuar versionin audio të këngës së saj më të re.

Kënga mban titullin “Thinking ‘Bout You” dhe është një baladë.

Këngëtarja shqiptare është duke ndërtuar famë botërore dhe karriera e saj po ecën vetëm përpara.

Projektet e fundit të Duas kanë qenë zakonisht të zhanrit elektro-pop, prandaj kënga e re është paksa më ndryshe.

 

Facebook Comments