Fituesja e “Këngës Magjike” dhe prezantuesja e emisionit “Boom” po përjeton dashuri përrallash.

Ajo prej shumë kohësh ka mbajtur të fshehur lidhjen e saj,por së fundmi duket se media i është vënë pas për të zbuluar për të dashurin e zemrës së këngëtares.

Nëpërmjet postimeve të saj nga pushimet dimërore ka zbuluar edhe shoqëruesin e saj në këto ditë të ftohta.

Rozana ka vizituar një nga qytetet turistike të Greqisë, në Metsovo dhe nuk ka mundur të mbajë vetëm për vete çastet e lumturisë së saj. Të dashuruarit duken më të lumtur se asnjëherë në shoqërinë e njëri-tjetrit

 

Facebook Comments