Këngëtarja Bebe Rexha, e cila ka lansuar këngën e saj të re “I Got You” ka postuar një video interesante në Instagram

Ajo shihet në banjo ku vallëzon me këngën e BigSean, e cila në fakt i kushtohet gjoksit të femrave. Në një në një moment kap gjoksin e saj, kur këngëtari përmend thithkat e gjinjve. Kënga “I got you” ka arritur një sukses të konsiderueshëm në tregun ndërkombëtarë, shkruan GazetaExpress. Për tri ditë ajo ka kapur më shumë se 6 milion klikime dhe është në rrugë që të bëhet një hit ndërkombëtarë. /GazetaExpress/
Facebook Comments