Shyherte Behluli ka një arsye më tepër sot për të festuar.

Këngëtarja feston 55 vjetorin e lindjes dhe me këtë rast ka marr urime të shumta prej miqve dhe familjarëve.

Një ndër to është edhe e nuses së djalit, Leartës, e cila e ka uruar këngëtaren për këtë ditë të shënuar në vitin kalendarik

“Shumë urime Ditëlindjen Mami, të uroj nga zemra shëndet dhe lumturi, Te Dua”, ka shkruar Learta në urimin e saj.

Facebook Comments