Era Istrefi pësoi një aksident gjersa ishte për pushime në Brezovicë.

Ajo publikoi në llogarinë personale në Instagram një fotografi teksa i shihet këmba në allçi.

Por, për t’i qetësuar të gjithë fansat këngëtarja ka lënë një mesazh në Snapchat, ku thotë se është mirë dhe nuk ka vend për shqetësim.

“Njerëz jam mirë. Po pushoj dhe po shërohem. Ju falënderoj për mbështetjen dhe dashurinë”, shkroi në Snapchat. /Biseda/

 

Facebook Comments