Një tjetër sekret i zbuluar…

Këngëtari Yll Limani ishte i ftuari i rradhës në emisionin “Tek Unë me Arjola Shehu”, ku ka folur për projektet e tij të ardhshme, për këngën “Shiu”, por edhe mikeshën e tij më të mirë, Tunën. Ndër të tjera Ylli ka pranuar edhe se ka qënë që në fillim, në dijeni të lidhjes së Tunës me Patris Berishën. E pyetur nga Arjola se kur ka nisur marrëdhënia më e përfolur kohët e fundit në portale, Ylli pranon me humor:

“Me datë të saktë nuk e di, por mund të them se ka nisur në fillim të vitit të kaluar. Tuna dhe Patrisi janë bërë për njëri tjetrin dhe unë jam dëshmitar i dashurisë së tyre.”

Ndërkohë Tuna dhe Cozman janë ndarë në prill…

*Momentin ndiqeni nga 11:11

Facebook Comments