Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë ndër çiftet më të famshme të skenës shqiptare.

Është raportuar se ata do ta dërgojnë lidhjen e tyre në një nivel tjetër, mirëpo kjo akoma nuk ka ndodhur.

 

Sidoqoftë, në një fotografi të postuar në Instagram, ku ata kanë pozuar bashkë, reperi e ka quajtur prezantuesen “grua”.

“Unë dhe gruaja ime e bukur Marina Vjollca”, ka shkruar Geti në përshkrim.

 

Facebook Comments