Ariana Fejzullahu gruaja e Ermalit, që dita ditës po i ikë këtij epiteti duke krijuar emër në vete me stilin unik dhe mënyrën e jetesës së saj

Ajo sot në një foto që e ka nda me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, në rend të parë ka një buqetë lulesh, ku më pastaj vihet në pah dhoma dhe oxhaku i ndezur, shkruan Kosovarja.

Si duket, Ariana sot me mëngjes ka marr lule nga burri i saj Ermali, e nga gëzimi nuk ka nguruar ta hedh foton e tyre në rrjetet sociale.

Facebook Comments