Djali i Zinedine Zidanes, Theo, është duke kaluar një formë të jashtëzakonshme.

Ai në ndeshjen e fundit kundër Odelot Toletum, ka bërë një driblim fantastik që ka lënë në gjumë kundërshtarin.

Pas driblimit ai provoi edhe portën, por për fat të tij topi i mbrojt nga portieri dhe doli jashtë.

Theo Zidane njihet për talentin e tij të ngjashëm me të babait.

14 vjeçari së bashku me tre vëllezërit e tij Enzo, Luca dhe Elyaz janë pjesë e akademisë së Los Blancos.

Facebook Comments