Vajza e ish-Prokurorit të Përgjithshëm, theodhori Sollaku ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të.

Adela është bërë e njohur për publikun për shkak të lidhejes së saj me Ledri Vulën.  Ndër të ftuarit specialë në ditëlindjen e saj, ka qenë dhe Lori Hoxha. Lori ka shkruar për të një dedikim të veçantë.

“Gëzuar ditëlindjen bricjapit tjetër në jetën time. Skuadra jonë nuk do të ishte e plotë pa ty”-shkruan fashionistja në një prej postimeve të saj në instagram kushtuar Adelës.

 

Facebook Comments