Nëse i ka të gjitha punët në terezi, këtë nuk mund ta themi me siguri.

Por në foton e fundit që reperi Getoar Selimi ka publikuar në Instagram, ai duket mjaft nervoz.

Nuk dihet nëse ai është i brengosur për shkak të angazhimeve të shumta apo se punët në labelin e tij nuk po shkojnë siq duhet. Dihet se së fundmi reperi Agon Amiga është ndarë nga grupi.

Gjithsesi, Geti mbetet një nga reperët më të pëlqyer dhe më me stil i skenës shqiptare.

Facebook Comments