Sot po flitet për martesën e këngëtares Altuna Sejdiu me muzikantin dhe trajnerin e fitnesit Patris Berisha

Tuna gjithë jetën e saj është marrë me muzikë dhe gjithashtu po shkon nuse në një familje muzikantësh.

Patrisi është djali i kompozitorit të mirënjohur kosovar Tomor Berisha dhe vëllai i Robert Berishës, shkruan “Kosovarja”.

Vjehrri i Tunes është shfaqur së fundi edhe në videoklipin e këngës “Fund” të Majkut.

 

Facebook Comments