Këngëtarja Enca Haxhia ka bërë të ditur për ndjekësit e saj në rrjete sociale se në datën 20 janar do të publikojë klipin e saj më të fundit “Love On My Body”.

Por mesa duket këngëtarja nuk ndalet me kaq pasi në rrjete sociale është shprehur se së shpejti do të priten lajme dhe surpriza të tjera për ata që e pëlqejnë. Mbetet për t’u parë çfarë ka rezervuar këtë herë.

Facebook Comments