Adnan Januzaj mund të largohet nga Sunderlandi, por për të vendos Manchester United.  

Për mesfushorin shqiptar Adnan Januzajn ka shprehur interesim së fundmi Lyon.

“Lyon është një nga shumë skuadra franceze që janë të interesuar për Adnanin”.

“Për respekt nuk do ta përmendim asnjë emër dhe vendimi i takon Manchester Unitedit. E di që ata ende nuk duan ta shesin Adnanin”.

“Adnani luajti shumë mirë me Chelsean dhe Liverpoolin. Kishte komente të mira për të. Adnani më të mirë në këto ndeshje. Ai po luan mirë dhe menaxheri David Moyes ka besim në të”, ka thënë agjenti i lojtarit Dirk Devriese.

Facebook Comments