Këngëtarja Kida, me në fund nuk mund të konsiderohet tinejxherë dhe se është kështu ajo po e tregon në fotot që po poston nëpër rrjete sociale

Këngëtarja ka postuar sot disa foto, të cilat janë bërë nga fotografi Norik Uka, ku qartë dukej se ka ndryshuar shumë nga ajo Kida që ka qenë më parë, e për të cilat ka raportuar edhe Express.

“…dhe kështu, ajo vendosi që të jetojë jetën që e kishte imagjinuar”, ka shkruar ajo në statusin e fundit që ka postuar.

Duket se Kida është duke e shijuar jetën e saj në maksimum dhe se karrierën prej këngëtareje ajo e ka ëndrruar shumë herët.

Facebook Comments