Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa ka dhënë një intervistë të veçantë për “Confessions” të Fact TV.

Ajo në intervistën e shkurtër ka treguar për talentin e saj të fshehtë që është germëzimi (spelling), për netët e gjata në koncerte dhe për një befasi të çuditshme që i ka bërë një fans.

Në “Conffesions”, Dua Lipa ka treguar se këngëtari Robbie Williams është i preferuari i saj.

“Robbie Ëilliams. Nuk e di, mendoj se kur isha shumë e vogël nëna e pëlqente atë”, ka deklaruar ajo duke shtuar se edhe në një festival ishte bindur se ai është shumë i mirë.

Kënga e saj e fundit është “No Lie” në bashkëpunim me Sean Paul.

Facebook Comments