Para pak ditësh u tha se reperi Ledri dhe Noizy do të sillnin një produkt të ri muzikor.

Këto dyshime u shtuan kur reperët u panë në shoqërinë e njëri tjetrit dhe mes tyre ishte dhe menaxheri i Ledrit.

Blitz.al ka zbuluar se ka qenë një ndër miqtë e Noizyt Erik Fullani, ai që ka treguar të vërtetën e takimit mes dy reperve. Ai është pyetur në llogarinë e tij në Tumblr  në lidhje me këtë bashkëpunim dhe ka thënë:

“Ledri po bën remix një këngë të Noizy-t”.

Me këtë përgjigjie Fullani nënkupton se Ledri ka kërkuar një këngë të Noizyt për të bërë një remix të tijin. Por cila mund të jetë kjo këngë që ka bërë bashkë dy reperët? Kjo mbetet për tu parë pas publikimit të këtij remix-i.

 

Facebook Comments