Këto kohë fashionistja Lori Hoxha duket se është bërë mjaft nostalgjike sa i përket fëmijërisë së saj.

Pas publikimit të fotos me të motrën Sarën, ajo ka postuar në SnapChat video të vitit 2002, ku shfaqet duke kënduar dhe kërcyer në një kompeticion për fëmijë. Por mesa duket Lori nuk ka dashur ta vazhdojë më pas rrugën e artit duke e projektuar ndryshme në ardhmen e saj. Ajo sot është një nga personazhet shqiptare me më tepër influencë në fushën

Facebook Comments