Edhe pse është një nga personazhet më të komentuar në Shqipëri, Luana Vjollca flet rrallë për veten.

Moderatorja e emisionit më të ri në Top Channel, “Pa Limit” këtë herë na ka zbuluar disa fakte interesante nga jeta e saj, që ndoshta nuk i keni ditur.

Gjatë një interviste në emisionin e Elvis Pupës, “M’fal për shprehjen” Luana ka thënë se kohë më parë ka provuar jetën si refugjate. Aktori i humorit e ka pyetur Luanën nëse ajo ka emigruar ndonjëherë jashtë vendit për të provuar si është jetesa jashtë kufijve të Shqipërisë, pa qenë turiste sigurisht. Vjollca ka habitur me përgjigjen e saj se në fakt kur ka qenë në moshë të vogël, ajo dhe familja kanë emigruar drejt Belgjikës ku jeton edhe motra e saj e madhe.

Facebook Comments