Prezantuesja dhe këngëtarja seksi shqiptare, Luana Vjollca, është ndër femrat më të përfolura, dhe shquhet për format e saj trupore, transmeton ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke bërë kështu postime nga më të ndryshmet.

Gjithmonë Luanën jemi mësuar ta shohim si një bjondinë seksi, e cila asnjëherë nuk zhgënjen me pamjen e saj.

E sonte ajo ka postuar një fotografi, ku mbrapa saj shihet një mashkull, i cili është personi që përkujdeset për pamjen e saj.

Facebook Comments