Rozana Radi ka filluar këtë vit me ndryshime në pamjen e saj.

Këngëtarja pjesën më të madhe të kohës ka qëndruar bionde, por mesa duket ajo ka vendosur të sjellë diçka ndryshe dhe më dimërore.

Nga fotoja e publikuar duket se i shkon shumë kjo ngjyrë e re. Rozana ka qenë një fanse e ngjyrës së kuqe për flokët e saj.

 

Facebook Comments