Elona Balaj është një prej grimeve më të suksesshme shqiptare në botë.

Ajo është takuar me Kimin dhe grimerin tjetër shqiptar të saj, Marion, ku thotë se ka mësuar shumë prej tyre.

Në foton e publikuar në rrjetin social Instagram, shihet se si shqiptarja e veshur në një fustan të zi me gjoks bombastik e lë me gjatësinë dhe korpulencën e saj të duket shumë inferiore superyllin Kim Kardashian.

“Ishte kënaqësi të takoja Kim Kardashianin dhe të mësoja teknika të reja nga Mario”, u shpreh Elona në fotograinë e postuar./Biseda/

Facebook Comments