Reperi Noizy është i njohur edhe për makinat e tij luksoze

Përveç këngës ai investon shumë në makina të këtilla dhe sot i ka treguar disa prej tyre në facebook.

Edhe këtu nuk kanë munguar “kungjat” e tij drejtuar rivalëve, shkruan GazetaExpress.

“Fuck ur Creë and ur Rental cars. The back of my yard looks like a Rental company #SelfMade” (F…ekipet e juaja dhe makinat me qira të juaja. Kjo është dukja e oborrit tim që ngjason me kompanitë e juaj të huazimit të makinave), ka shkruar Noizy.

Noizy kohëve të fundit po përflitet për një duet me Ledri Vulën, por që ende nuk janë bërë me dije detajet e këtij bashkëpunimi.

Facebook Comments