Këngëtarja Altuna Sejdi – Tuna, ka qenë në vëmendje të mediave ditëve të fundit për një martesë të spekuluar me Patris Berishën.

Sidoqoftë, këngëtarja e cila po pret fëmijën e parë të saj me Patris Berishën, të dashurin e saj të ri prej disa muajsh, është kujdesur që të mos tregojë stomakun e saj të fryrë në publik.

Megjithatë, në një foto në Snapchat ajo shihet me stomakun e fryrë teksa nuk arrin ta mbulojë atë.

Këngëtarja shkupjane është në prag të lindjes dhe vëmendja e mediave për të po rritet gjithnjë e më tepër, me të, që po fshihet nga paraqitjet publike dhe ku pritet t’i habisë të gjithë së shpejti me një videoklip të ri.

Tuna besohet se po pret fëmijë të gjinisë mashkullore./Biseda/

Facebook Comments