Lidhja në mes reperit kosovar Ledri Vula dhe bukuroshes Adela, filloi me vrull. Edhe pse u dukë se ata po kalojnë shumë mirë, lidhja e tyre përfundoi shumë shpejt.

Sipas Gazetës Blic, burime të afërta me reperin bëjnë të ditur se, Ledri me të vërtetë i ka dhënë fund lidhjes së tij me Adelën .

Ndërsa tani merret vesh së Ledri Vula është bashkë me një vajzë në Gjermani.

Ndryshe reperi Ledri Vula tani ndodhet për pushime me prindërit në Cancun, prej atje ku edhe kanë ndarë disa fotografi për fansat në rrjetin social Facebook.

Më poshtë ju sjellim edhe këto pamje:

Facebook Comments