Dy reperët kosovarë të cilët kanë arritur shumë sukses, e të cilët janë edhe vëllezër, janë rrahur mes vete.

Janë ata Mozzik e Getinjo, ku ky i fundit ka publikuar një video në të cilën shihet se e godet me shuplakë Mozzikun dhe i thotë “Ik anej”.

Mirëpo, kjo është vetëm një shaka mes vëllezërve për të gjithë fansat e tyre.

Facebook Comments