Reperi Capital T e ka marrë me vrull të madh vitin 2017.

Hip hop ylli që është në pritje të lansimit të videoklipit të ri të tij më 20 janar, është duke punuar edhe në projekte të tjera.

Ai është shfaqur në studion e tij të Authentic në orët e para të së shtunës, ku po vazhdon punën në projekte të reja.

Capital T pati një vit për plot hite dhe mbetet të shihet nëse ai do të përsërisë sukseset edhe gjatë këtij viti./Biseda.org/

Facebook Comments