Labinot Gashi befasoi ditë më parë me njoftimin e tij se do të tërhiqet për një kohë nga televizioni. Ky njoftim u pasua me një zhvendosje të tij në Gjermani dhe Zvicër.

Por, duket se krahas rikthimit të tij të mëvonshëm në televizion, Labin së shpejti do ta shohim edhe në një tjetër dimension.

Burime të Prive.al thonë se prezantuesi po e mendon seriozisht edhe depërtimin në muzikë të cilin së fundmi e provoi në një prej emisioneve para përmbylljes së kapitullit me RTV 21.

Tutje, burimi në fjalë ka deklaruar se Labi i ka gati tri këngë, të cilat mbase së shpejti do t’i publikojë në tregun muzikor shqiptar.

Facebook Comments