Skivi, është njëri ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur më shumë rreth jetës dhe karrierës së tij.

Ndër të tjera, ai e ka rënduar me fjalë ish shokun e tij, Ledrin.

Se çfarë i ka thënë mund ta kuptoni duke shikuar emisionin Express Rozë.

Facebook Comments