Një tjetër këngëtare shqiptare pritet të ndërtojë karrierë ndërkombëtare.

Pas Rita Orës, Dua Lipës e Era Istrefit, pritet që edhe Enca Haxhia të hyjë në tregun botëror të muzikës

Muaj më parë është bërë e ditur se këngëtarja nga Shqipëria ka arritur marrëveshje me Universal Music dhe tashmë duket se gjithçka është zyrtare.

 

Facebook Comments