Edhe pse shpesh është në qendër të vëmëndjes, Lori Hoxha nuk pëlqen të japë intervista dhe shumë kuriozitete rreth saj mbeten enigmë për fansat.

Por trashëgimtarja e Top Channel mbrëmjen e kaluar iu ka dhënë mundësinë këytre të fundit të ti drejtojnë disa petje në Tumblr dhe ajo iu përgjigjur vetëm pyetjeve të para.

Kopjimet, motra Kardashian, look-u, pushimet, por jo vetëm, ajo flet për shumë gjëra interesante.

Sandale në dimër apo jo? –

Po. Nuk e ke arë instagramin tim?

Lori me fokë kacurrela nuk të kemi parë kurrë!?

Dhe nuk do të më shihni kurrë sepse ngjaj skandal.

Kim apo Kylie? 

Kim.

Të pëlqen gjella me bamje?

Po, e dua gjellën me bamje

Je zënë gjë me Sonilën?

Po, sepse më priste në Milano dhe nuk I shkova.

Pse kopjon gjithmonë Kardashian?

Sepse dua, I like them.

Nëse kisha dëshirë të të dhuroja dicka, jo shumë të shtrenjtë por handmade, do ta pranoje? –

Po sigurisht, I dua dhuratat e tilla.

Lori ke menduar për pushimet?

Mendoj gjithmonë për pushimet, gjithë vitin.

 Cili ka qenë automjeti i parë të ke patur? 

Ka qenë Lamborgini që kam marrë dhuratë,  por para tij kam patur një mini cuper

Disa herë dukesh si J.Lo!

O Zot, do të ishte një ëndërr. E dua Jenifer Lopezin, domethënë më pëlqen paraqitja e saj .

Lori cfarë bën në  kohën tënde të lirë?

Ha ose fle.

Sa e gjatë je?

Preferoj të mos i përgjigjem kësaj petje sepse do të të gënjeja  duke pretenduar  se jam më e  gjatë.

Je 1.76?

Jo, do të ishte ideale

Ti ka marrë ndonjëherë motra rrobat sepse cdo motër e vogël e bën?

o sepse kemi përmasa të ndryshme, por merr cantat e mia./InTV/Biseda.org

Facebook Comments