Aktorja atraktive, Olta Gixhari, ka qenë e ftuar në emision e Ermal Mamaqit, Xing me Ermalin.

Dhe si zakonisht, nikoqiri e ka ngacmuar mysafiren me pyetje nga më të ndryshmet, njëra prej të cilave ishte nëse mbante ose jo brekë.

Vërtetimi i Oltës

Për ta nxehur atmosferën, aktorja bionde ka hipur përmbi tavolinë dhe i ka hequr pantallonat nën ritmet e këngës “After Dark” nga Tito & Tarantula. Teksa mbulonte pjesën e poshtme vetëm me një këmishë.

Edhe pse e bëri këtë për të vërtetuar se mbante të brendshme, prezantuesi ka vazhduar me pyetjen: “Prapë s’e pashë. Tani, vesh brekë apo jo?”.

 

“Gjëra të pazakonta sot në ‘Xing me Ermalin’, më mirë mos e shihni fare”, ka qenë postimi i Oltës në rrjetet sociale.

 

Facebook Comments