Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të Shkodrës.

Ka qenë dy mjete që janë përplasur me njëri-tjetrin, ku për pasojë ka pasur edhe të plagosur.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur në vendin e quajtur Kryebushat, ku dy mjete janë përplasur.

Mësohet se nga aksidenti nuk ka pasur viktima, por se disa persona janë dërguar me urgjencë në spital.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Facebook Comments

Te ngjajshme