Pas nënshkrimit të kontratës më kompaninë e njohur “Universal Music” të reperit Noizy, një ndër të parat që e ka uruar është këngëtarja Enca Haxhia.

 Ata janë të dy pjesë të labelit “OTR” dhe gjithashtu të dy kanë nënshkruar kontratë me “Universal”. Megjithatë urimi i Encës është komentuar në portale të ndryshme si një shenjë që Enca dhe Noizy janë çift. Kjo ka bërë që këngëtarja të publikojë të tjetër postim në Instagram ku shkruan: “Urime Noizy, ti e meriton plotësisht. Shumë e lumtur për ne të dy. Lëri njerëzit e vegjël të thonë atë çfarë kanë për të thënë,”-përfundon postimi i Encës në gjuhën angleze.

Enca

Facebook Comments