Këngëtarja e re Orhidea Latifi-Kida, këto ditë është më aktive se kurrë në rrjetin e saj social “Instagram”.

Ajo po vazhdon të postoj fotografi nga fotosesioni i realizuar nga fotografi Norik Uka.

Me një stil krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim Kidën, ajo po vjen më seksi se kurrë

dhe po pëlqehet shumë nga fansat e saj.

 

Facebook Comments