Interistat Qmenden Pas Erjona Sulejmani :

Erjona Sulejmani ka qëndruar të martën në Milano, ku ka udhëtuar së bashku me burrin e saj, Blerim Xhemaili.

Mesfushori shqiptar me Bolognan ka luajtur kundër Interit në ndeshjen e vlefshme për Kupën

e Italisë dhe si gjithmonë, për ta shikuar ka shkuar edhe gruaja e tij e bukur.

 

Erjona në shkallët brenda stadiumit

Prania e saj në San Siro i ka mahnitur tifozët e ekipit kundërshtar, të cilët e kanë lutur për t’u fotografuar me të.

Tifozët zikaltër madje e kanë shfrytëzuar rastin që ta fotografojnë bukuroshen shqiptare.

 

Tifozët e Interit e kanë fotografuar Erjonën

Ajo mund të jetë e gëzuar me paraqitjen e burrit të saj, pasi Xhemaili arriti t’i shënojë gol Interit./Biseda.org/

Facebook Comments