Bleona Qereti ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet e zhveshur në një vaskë banje.

Por, këngëtarja kësaj radhe këtë e ka bërë për një këshillë mjekësore.

Bleona u tregon fansave se si kujdeset për lëkurën

para ceremonive të ndryshme dhe koncerteve që zhvillon anembanë botës.

Ajo ka pohuar se më shumti në trup i kushton rëndësi lëkurës:

Facebook Comments