Rita Ora:

Tashmë është e ditur se Rita Ora i ka hyrë fuqishëm edhe botës së aktrimit.

Këngëtarja shqiptare, po qëndron në Romë të Italisë,

atje ku po kryen xhirimet e filmit të ri Wonderwell.

Por, të martën, bukuroshja bionde i ka lënë pak vend imagjinatës,

pasi në shesh të xhirimeve ka dalë me një veshje të shkurtër, e cila edhe e tradhtoi.

Ylli 26-vjeçar në këtë film do të shfaqet me stil të vitit 1920,

me një fustan të shkurtër dhe çizme me taka të larta.

Rita Ora

Facebook Comments