Ka vetëm pak kohë që solli me videoklip projektin ‘No Lie’

në bashkëpunim me Sean Paul por Dua Lipa nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtarja nga Prishtina tashmë ka bërë të ditur edhe detajet e këngës së rradhës që sërish do jetë bashkëpunim.

Dua do t’i bashkojë forcat me DJ-in dhe muzikantin e ri por me shumë hite,

Martin Garrix në këngën që do publikohet fiks sot një javë, me 27 Janar.

Ky projekt nuk është i pari që Garrix bën me shqiptare.

Ai pak muaj më parë solli ‘In The Name Of Love’ me Bebe Rexhën.

Dua Lipa

Dua Lipa

Facebook Comments