Prezantuesja dhe këngëtarja seksi shqiptare, Luana Vjollca, është ndër femrat më të përfolura, dhe shquhet për format e saj trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale,

duke bërë kështu postime nga më të ndryshmet.

Gjithmonë Luanën jemi mësuar ta shohim si një biondinë seksi,

dhe gjithmonë sharmante.

Edhe sonte këngëtarja në fjalë ka postuar një fotografi

në të cilën shihet e veshur me një fustan të zi ku po duket mjaftë e bukur dhe seksi,

e ajo që mbizotëron është eleganca.

Luana Vjollca

Facebook Comments