Derisa dikur mbrëmjet muzikore ishin primare për Labinot Tahirin,

sot vendin e tyre e zënë humanizmi.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur për të kaluarën e tij,

muzikën, dhe politikën.

Se çfarë e ka emocionuar aq shumë këngëtarin që iu mbushën sytë me lot,

e mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

Facebook Comments